STERINDRIVES

AQUAMATIC STERINDRIVES IÇIN TEK PERVANELER

ELLI YILLIK PERFORMANS

Volvo Penta, yarım yüzyıl öncesinde ilk tekli pervane sterilizatörünü piyasaya sürdü. 1959’dan beri çok şey değişti. Teknoloji ileriye doğru ilerlemeye devam etse de, bir faktör aynı kalıyor – gerçek performans, mükemmel şekilde eşleşen bir pervane ve aktarma organından geliyor.

Aquamatic Sterndrives için orijinal Volvo Penta tekli pervaneler, hem motor gücü hem de tork ile uyuşan tahrik için özel olarak geliştirilmelidir. Sonuç, Volvo Penta’dan beklediğiniz huzurla birlikte optimal performans, yakıt ekonomisi ve konfor sağlayan kanıtlanmış bir tasarımdır.

 

 

 

1. Mükemmel uyumlu  perde ve kamber yayılımı mükemmel pervane kavrama, optimum işletme verimliliği ve güvenli ve öngörülebilir kullanıma katkıda bulunur.

2. Göbeğe  darbe emici  kauçuk burçlar, vites değişimlerinden ve pervanenin darbesinden kaynaklanan tahrik düzeni üzerindeki dönme ve çekme kuvvetlerini azaltır ve gerilimi en aza indirir.

3. Hassas dengeleme  , minimum titreşim, sessiz ve rahat çalışma sağlar. Ayrıca verimlilik için de önemlidir ve drivetrain’deki aşınmayı en aza indirger.

Optimum performans, dayanıklılık, yakıt verimliliği ve ömür beklentisi için geliştirilmiş ve test edilmiştir .